uvod historie biografie koncerty foto CD video texty kecarna
 
     
 
Robert Stýblo  *1964
bicí

Jeho první muzikantské začátky sahají do roku 1981, kdy na střední škole společně s Karlem Gemperlem a Leošem Holanem (nyní Škwor) založili rockovou skupinu Wanna. S touto skupinou vystupovala i undergroundová skupina Guyaya Benhyd Gyhie, ve které hrál jeho spolužák a současný kytarista After 40 Miloš Paleček. Ve skupině Wanna působíl do podzimu roku 1984, kdy se po odchodu většiny hudebníků na základní vojenskou službu kapela rozpadla. Rukoval na Slovensko do Malacek, kde založil hardrockovou skupinu Pozzarnik, se kterou vystupoval na různých akcích a soutěžích typu ASUT apod..
Po návratu z vojny založil v roce 1987společně s basistou z Guyaya Benhyd Gyhie thrash metalový Kryptor, kde působil až do léta 1991. V roce 2006 po dlouhé hudební odmlce byl znovu osloven pražským Kryptorem, kde hrál až do konce roku 2007.
Začátkem roku 2008 založil společně s Karlem a Milošem bluesrockovou kapelu After 40.

Nástroj: bicí Sonor S-Classix - color: Black Pearl, činely – Paiste 2002, hardware Tama a Sonor, šlapka Pearl
virbl - Mapex Limited Edition Mayan Black Panther Snare drum (beautiful brushed bronze finish)

Co rád poslouchá: … vše co je super bez rozdílu stylů (mimo dechovky). Od AC DC, ZZ Top, Sepultury, Running Wild, Manowar, Whitesnake, Ozzyho, Black Sabbath, Metalliky, Kiss, Red Hot Chili Peppers ..a dalších podobných .... po Pink Floyd, Yes, Genesis, The Cell, Lynyrd Skynyrd ..

Z českých Arakain, Black Jack, Vypsanou fixu, Alkehol, Tři sestry … po Čechomor či ETC.

Nejoblíběnější alba: AC DC - Back in Black, Pink Floyd - Wish You Were Here, The Wall, Deep Purple - live Made in Japan
Oblíbení hudebníci: Cozy Powell, Klaudius Kryšpín

Co rád pije: české pivo, jablečný Berentzen, hruškovici z Petrova, mléko

Co rád jí: maso na všechny způsoby…. ze sladkého nejraději řízek

Záliby: hudba, sport (rekreačně nohejbal, fotbal), motorismus, české filmy, akce se svými kamarády a se svojí rodinou (má syna Roberta a dceru Nikolu), miluje zvířata (psa Kikinu), chová morčata…

Životní motto: ..... život je krásnej